Naše služby

Zdravie vášho miláčika je našou prioritou. Ponúkame širokú škálu preventívnych služieb vrátane pravidelných prehliadok, očkovaní a preventívnej starostlivosti proti parazitom. Naši veterinári vám pomôžu vytvoriť individuálny plán starostlivosti, ktorý zabezpečí dlhý a zdravý život vášho zvieratka. Diagnostika a liečba

Naša klinika je vybavená moderným diagnostickým vybavením, ktoré nám umožňuje rýchlo a presne identifikovať zdravotné problémy. Ponúkame kompletné diagnostické služby vrátane röntgenu, ultrazvuku, laboratórnych testov a endoskopie. Naši odborníci poskytujú efektívne liečebné plány na základe presných diagnostických výsledkov.

Chirurgia

Ak váš miláčik potrebuje chirurgický zákrok, môžete sa spoľahnúť na naše skúsenosti a špecializované vybavenie. Vykonávame široké spektrum chirurgických zákrokov, od rutinných sterilizácií a kastrácií po komplikované ortopedické a mäkkotkanivové operácie. Zabezpečujeme bezpečné a šetrné anestéziologické postupy a starostlivú pooperačnú starostlivosť.

Stomatológia

Zdravie zubov je kľúčové pre celkovú pohodu vášho zvieratka. Ponúkame kompletné stomatologické služby vrátane profesionálneho čistenia zubov, extrakcií a liečby ochorení ďasien. Naši veterinári vám poradia aj ohľadom správnej domácej starostlivosti o zuby vášho miláčika.

Dietológia a poradenstvo v oblasti výživy

Správna výživa je základom zdravia každého zvieratka. Naši odborníci na výživu vám pomôžu vybrať najlepšiu stravu pre vášho miláčika, zohľadňujúc jeho vek, veľkosť, plemeno a zdravotný stav. Ponúkame tiež špeciálne diétne plány pre zvieratá s konkrétnymi zdravotnými problémami.